SM Yönetimi ve Dijital Reklamlar

Sosyal Medya
Çözüm ortağı olduğumuz markaların ihtiyaçlarını iyi bir yaratıcı stratejiyle karşılıyoruz. Farklı mecralarda hem marka bilinirliğine hem de satışa yönelik dijital tasarımlarımızla iş ortaklarımızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Markaların sosyal medya hesaplarını markaya özel hazırladığımız sosyal medya stratejisi paralelinde yönetiyor, mecra dinamiklerine uygun bir şekilde projeler üretiyoruz. Markaların anlık değişimlerini ölçümleyerek, aylık/haftalık/günlük raporlamalar yapıyoruz. Real time marketing içeriklerle sosyal medyanın değişkenliğine ayak uyduruyor, güncel ve etkileşimi yüksek içerikler üretiyoruz

Dijital Reklam
Dijital reklam ve dijital reklamcılık son yıllarda dünyada ve ülkemizde oldukça yaygınlaşmakta, yükselen bir trend haline gelmektedir.

Dijital reklam ve dijital reklamcılık nedir?
Şirketler hedef kitlelerine ve müşterilerine ulaşmak için dijital reklam dünyasında etkili seçenekler ortaya koymak istemektedirler. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla şirketler artık televizyon reklamları yerine online dijital reklamlar yaparak ilgi çekmektedirler. Şirketler markalarını ve ürünlerini dijital bloglarda, dijital platformlarda tanıtmaktadırlar. Bu dijital platformlar verimli tanıtım imkanlarına vesile olmaktadırlar. Dijital reklam ortamları olarak sosyal medya sitelerini, profesyonel web sitelerini, reklam sitelerini, paylaşım sitelerini, forumları, blogları, platformları, haber sitelerini, arama motorlarını örnek verebiliriz. Şirketlerin reklamları bu dijital mecralarda yayınlanır ve bu yayınlanma işlem ve sürecine dijital reklamcılık denir. Dijital reklamcılık profesyonel anlamda ajanslar tarafından gerçekleştirilir.